Kameralny wypoczynek w hotelowym standardzie.

 

O nas


Zapraszamy do Ciechocinka!


jak co roku ruszamy od weekendu majowego

 

Zapraszamy Państwa do naszego kameralnego obiektu, którego dotychczasową podstawową zaletą było jego usytuowanie w samym centrum uzdrowiska. Największe atrakcje Ciechocinka takie jak Tężnie Solankowe, Park Zdrojowy, Teatr Letni, Muszla Koncertowa, Dywany Kwiatowe czy Fontanna "Grzybek" są w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Blisko jest także do dworca PKS - jedynie 200m.

W dobie koronawirusa priorytetowego znaczenia nabierają jednak aspekty higieniczne. Odwiedzający nas dotychczas goście za każdym razem zauważali i doceniali naszą dbałość o czystość i higienę. Spełniając wszystkie formalne wymogi sanitarnoepidemiologiczne systematycznie dezynfekujemy sprzęty i powierzchnie płaskie. Dodatkowo zakupiliśmy sprzęt do profesjonalnego odkażania i dezynfecji pokoi. Przed wizytą nowych gości każdy pokój jest odkażany przez ozonowanie, a wszystkie naczynia i sztućce są wyparzane w profesjonalnej wyparzarce gastronomicznej. Do odkurzania obiektu wykorzystujemy system centranego odkurzania. Pranie pościeli i ręczników zlecamy profesjonalnej pralni. Dla gości dostępne są środki dezynfekcyjne.
W ogrodzie do Państwa dyspozycji znajduje się duża altana i grill, gdzie można zorganizować wspólne biesiady. Dla amatorów kąpieli słonecznych zapewniamy leżaki, a dla aktywnie wypoczywających rowery turystyczne. Dla zmotoryzowanych Gości zapewniamy możliwość bezpłatnego parkowania samochodu na terenie posesji. Zapraszamy Gości indywidualnych, rodziny z dziećmi (zapewniamy łóżeczka dziecięce) jak i grupy zorganizowane dorosłych.
W całym budynku obowiązuje zakaz palenia papierosów!

 
 
 
Copyright ? 2012 Villa Gemini, Ciechocinek. Projekt Studio WWW Tanie strony www